Kargo Politikası

Kargo Politikası

Hafta içi saat 14:00’e kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün; 14:00’ten sonra siparişini verdiğiniz ürünler ise takip eden iş günü kargoya teslim edilir.

Ürünlerin ortalama teslimat süresi İstanbul içi gönderilerde 2 iş günü, Türkiye’nin diğer illerine yapılan gönderilerde ise 3 iş günüdür. Siparişleriniz maksimum (mücbir sebepler haricinde) 5 iş günü içerisinde teslim edilir.

250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

İlgili mevzuat uyarınca; hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında asgari olarak teslim alanın adı-soyadı, T.C. kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya T.C. yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilemez ve göndericisine iade edilir.

Şirketimiz …. Kargo ile anlaşmalıdır.

Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.