Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

GİZLİLİK:
Bu İnternet sitesi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (ad ve soyad, yaş, telefon numarası, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Sunucularımızda toplanan bu bilgiler; dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece bu site bünyesinde kullanılmaktadır.

Bu İnternet sitesinde, üyelik formlarından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz ve satılmaz. Bu İnternet sitesi, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlar.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, bu İnternet sitesinin müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla bu İnternet sitesinin iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmî makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmî makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmî makamlara açıklanabilir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşterinin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşterinin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ:
Bu İnternet sitesinde “Secure Sockets Layer (SSL)” teknolojisi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikası sayesinde, kişisel bilgiler şifrelenmektedir. Ödeme esnasında istenilen kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapan müşterilerin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde farklı sunucularda görüntülenemez ve tutulamaz. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin site arayüzü üzerinden banka ve bilgisayar arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu İnternet sitesinde, SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenli olarak alışveriş yapılmaktadır.